Головна сторінка » У травні розпочнеться турнір AT&T Annihilator Cup
У травні розпочнеться турнір AT&T Annihilator Cup

У травні розпочнеться турнір AT&T Annihilator Cup

Починаючи з 2 травня, 20 стримерів і геймерів змагатимуться за загальний призовий фонд у 250 000 доларів США.

Подія проводитиметься у Нью-Йорку в прямому ефірі. У ній візьмуть участь такі гості як Emiru, Summit1G, DrLupo, Sydeon, TheSketchReal, Doublelift тощо. Ці стримери змагатимуться в одній із чотирьох представлених ігор щочетверга. 2 травня відбудуться змагання з Fortnite, 9 травня – League of Legends, 16 травня – Street Fighter 6 і 23 травня – Counter-Strike 2.

AT&T співпрацює з відомим гравцем Джейком Лакі, який висвітлюватиме подію для шанувальників. Компанія також оголосила про гостей, які коментуватимуть та аналізуватимуть матчі.  Серед них TheBestTaco і OliverBass (Fortnite), CaptainFlowers і Joushi (League of Legends), RIP і TastySteve (Street Fighter 6) і Scrawny і Launders (Counter-Strike 2).

Згідно з даними, минулорічний чемпіонат Annihilator Cup переглянуло 149 112 глядачів. Цього року AT&T підготував нагороди Annihilator Cup Rewards. Це предмети для ігор та ігрове обладнання, які розіграють серед шанувальників, що дивитимуться подію на каналі компанії.

Кожен тижневий переможець, а також переможець турніру отримає 10 000 доларів США, які зможе передати на благодійність у вибраний фонд.

Повернутись до верху