Головна сторінка » Natus Vincere стартує у Call of Duty: Warzone з австралійським тріо

Natus Vincere стартує у Call of Duty: Warzone з австралійським тріо

Українська кіберспортивна організація Natus Vincere (NAVI) оголосила про створення нового підрозділу для змагань у Call of Duty: Warzone. Новий склад представляють троє австралійських гравців: Марк “Zepa” Зепакіц, Джек “Levi” Робінсон, та Аарон “Lymax” Бутчер.

Цей крок став історичним для NAVI, оскільки організація раніше мала лише короткочасний досвід у мобільній версії Call of Duty, яка була розпущена в грудні 2021 року. Новий ростер уже показав свої можливості, кваліфікувавшись на World Series of Warzone 2024 Global Finals з призовим фондом у $950 тисяч, а також отримавши запрошення на турнір Esports World Cup 2024, що відбудеться на початку липня в Ер-Ріяді.

Приєднання цих талановитих гравців відкриває нові перспективи для NAVI у світі кіберспорту і зміцнює їхню позицію на міжнародній арені.

Повернутись до верху