Головна сторінка » Артем “r1nkle” Мороз заявив про можливість перемоги над NaVi
Артем "r1nkle" Мороз заявив про можливість перемоги над NaVi

Артем “r1nkle” Мороз заявив про можливість перемоги над NaVi

Між українським снайпером Артемом “r1nkle” Морозом та гравцями команди NaVi Юстінасом “JL” Лекавічюсом і Ігорем “w0nderful” Ждановим відбулася цікава розмова.

Артем висловив свою думку щодо порівняння себе з іншими гравцями, зазначивши: “Я не можу порівнювати себе з S1mple, тому що він не грає вже рік, ніхто не знає, наскільки він гарний, як він взагалі зможе адаптуватися до CS 2. Але порівняно з w0nderful, я думаю, що ми досить схожі. Думаю, зможу перемогти його NaVi.”

На це Юстінас відповів: “Спокійно, братане, ти не w0nderful.” Ігор, у свою чергу, додав три смайлики, що сміються, завершивши розмову.

Ця обмін думками викликала інтерес серед шанувальників кіберспорту, що спостерігають за розвитком кар’єри молодих талантів у команді NaVi.

Повернутись до верху