Головна сторінка » OG перемогла Yellow Submarine у першій стадії Elite League Season 2 по Dota 2
OG перемогла Yellow Submarine у першій стадії Elite League Season 2 по Dota 2

OG перемогла Yellow Submarine у першій стадії Elite League Season 2 по Dota 2

OG з рахунком 2:0 перемогла Yellow Submarine у першій стадії Elite League Season 2 по Dota 2. Для колективу під керівництвом Метью “Ari” Уокера це вже другий позитивний результат на чемпіонаті.

Команда OG виступає на турнірі із заміною: замість Себастьяна “Ceb” Дебса за них грає Олег “Kaori” Медведок. Для Yellow Submarine це перша поразка на турнірі. Раніше команда Алана “Satanic” Галлямова перемогла Evil Rabbit.

Elite League Season 2 триває з 25 липня по 4 серпня, і команди змагаються за призовий фонд у розмірі $800 тис.

Повернутись до верху