Розробники зі студії GSC Game World анонсували нову можливість спробувати постапокаліптичний шутер із відкритим світом STALKER 2: Heart of Chornobyl до релізу. Демоверсія гри буде представлена на ігровій виставці Gamescom 2024 у Кельні, що пройде з 21 по 25 серпня.
Ознайомлювальна версія буде доступна для гри у публічній зоні виставки на стенді Xbox, що дозволить простим користувачам відчути атмосферу гри. Це не перша поява STALKER 2 на ігрових заходах — у червні шутер вже демонструвався на фестивалі Summer Game Fest, де журналісти залишилися враженими.
На честь Gamescom 2024 GSC Game World також організує презентацію STALKER 2: Heart of Chornobyl на каналах Xbox 12 серпня о 19:00, включаючи інтерв’ю з розробниками, новий геймплей та демонстрацію одного з квестів.
Варто зазначити, що анонс демонстрації співпав з новим перенесенням релізу гри. Замість 5 вересня, тепер STALKER 2: Heart of Chornobyl очікується 20 листопада. Додатковий час дозволить GSC усунути більше непередбачених аномалій і покращити якість гри.
STALKER 2: Heart of Chornobyl створюється для PC (Steam, GOG, EGS, Microsoft Store), Xbox Series X, S та Game Pass. Гра обіцяє хардкорний геймплей, нелінійний сюжет з кількома кінцівками та графіку на Unreal Engine 5.
