Головна сторінка » Трилогія STALKER готується до виходу на Nintendo Switch у листопаді 2024 року
Трилогія STALKER готується до виходу на Nintendo Switch у листопаді 2024 року

Трилогія STALKER готується до виходу на Nintendo Switch у листопаді 2024 року

Студія GSC Game World офіційно анонсувала вихід трилогії STALKER на портативній консолі Nintendo Switch. Про це стало відомо під час презентації Nintendo Direct.

У нове видання під назвою Legends of the Zone увійдуть культові частини серії: «Поклик Прип’яті», «Тінь Чорнобиля» та «Чисте небо». Водночас, чи буде збірка містити якісь зміни, покращення або підтримку модів, поки що не повідомляється.

Офіційний реліз Legends of the Zone заплановано на листопад 2024 року.

Нагадаємо, що оригінальна трилогія STALKER виходила ексклюзивно на ПК з 2007 по 2009 рік. У березні 2024-го року автори франшизи випустили збірку Legends of the Zone на консолях PlayStation 4 та 5, а також Xbox Series X/S та One. Згодом розробники додали підтримку модифікацій для власників пристроїв Sony і Microsoft.

Повернутись до верху