Тайсон ‘TenZ‘ Нго оголосив про своє повернення до змагального VALORANT, увійшовши до академічного складу Sentinels, Cubert Academy, у якості останньої заміни.
Він займе місце Логана ‘skuba‘ Дженкінса, який нещодавно перейшов до NRG, до тих пір, поки організація не знайде нового гравця.
Легенда VALORANT планує дебютувати на VCT Challengers під час плейофів другого етапу, а також проводитиме трансляції зі свого погляду на своєму каналі Twitch.
“Буду підміняти в плейофах для Cubert Academy, трансляти свій погляд на своїх каналах! Час дебютувати в Challengers,” – повідомив TenZ у Twitter.
Перша гра TenZ за Cubert Academy відбудеться проти Winthrop University 20 травня у серії до трьох перемог. Очікується, що ця зустріч встановить рекорди переглядів у Challengers League, адже його фанати вкрай збуджені.
Гру можна буде побачити в прямому ефірі на офіційних каналах VCT North America в Twitch та YouTube, а також у трансляціях, які організують різні контент-креатори.
Повернення TenZ
TenZ спочатку оголосив про завершення кар’єри у професійному VALORANT у 2024 році, залишившись у Sentinels як контент-креатор. Нещодавно він розірвав угоду з американською організацією, але тепер зробив тимчасове повернення.
“Ось він знову! Коли Sen потрібен супер-запасний, є лише одна людина, до якої можна звернутися – @TenZOfficial!” – сказав CEO Sentinels Роб Мур, вітаючи його повернення.
Cubert Academy розпочне свій шлях у плейофах з Верхніх Чвертьфіналів двосторонньої елімінації. Хоча команда вже отримала кваліфікацію на Challengers North America Stage 3, вона не заробить жодних очок для кваліфікації на VCT Ascension Americas 2025.
Це пояснюється тим, що академічні команди партнерських організацій VCT, таких як Sentinels, не мають права на кваліфікацію для турнірів Ascension. Проте Cubert Academy також захищена від пониження в класі, на відміну від інших нижчорангованих команд Challengers.
