Bungie оголосила про безстрокове відтермінування релізу гри Marathon, скасувавши попередню дату виходу 23 вересня. Компанія не надала нової дати або орієнтовного терміна.
Причинами затримки стали різні труднощі, зокрема помітне зменшення маркетингової підтримки з боку Sony, звинувачення у плагіаті щодо проекту, а також повідомлення про низький моральний стан команди, що вказувало на проблеми ще до офіційного оголошення. Згідно з інформацією, наданою Bungie, основною причиною відтермінування стало зворотне реагування від гравців під час альфа-тестування.
“Ми чули ваші коментарі та бесіди в реальному часі в соціальних мережах і Discord, ваші голоси були чіткими і зрозумілими,” – зазначила компанія. “Ми взяли це до уваги і розуміємо, що нам потрібно більше часу, щоб перетворити Marathon на гру, яка справді відображає вашу пристрасть. Після тривалих обговорень у нашій команді розробників, ми вирішили відкласти реліз на 23 вересня.”
Bungie також повідомила гравцям: “Протягом наступних кількох місяців ми продовжимо закрите тестування (в тому числі з учасниками альфа-тестування), щоб впроваджувати оновлення гри та тестувати нові функції по мірі їх появи.”
Компанія запевнила, що працює над поліпшенням штучного інтелекту в боях, підвищенням візуальної якості та поліпшенням загального ігрового досвіду для одиночних і командних режимів, серед інших аспектів.
