Головна сторінка » Брокі повертається до основного складу FaZe Clan
Брокі повертається до основного складу FaZe Clan

Брокі повертається до основного складу FaZe Clan

FaZe Clan офіційно повідомив про повернення Гелвійса «broky» Саукантса до стартового складу своєї команди в Counter-Strike 2 (CS2).

Повернення латвійського снайпера відбулося після двомісячної паузи, під час якої він сидів на лавці запасних.

У своєму пості в соціальній мережі Broky поділився, що почувається «перезарядженим, оновленим і готовим, як ніколи раніше» напередодні насиченої другої половини сезону 2025 року.

Гравця перевели на лаву запасних у травні, щоб дати можливість несподіваному новачку Олександру «s1mple» Костилєву виступити за північноамериканську організацію під час IEM Dallas та BLAST.tv Austin Major.

Повернення Broky до основного складу, здається, закриває питання щодо можливого постійного приєднання s1mple після виступу FaZe Clan на Austin Major.

Broky представляє FaZe Clan з вересня 2019 року, приєднавшись з колективу Epsilon Esports. Протягом своїх шести років в організації він досягнув кількох перемог на турнірах, зокрема виграв на Major у Антверпені 2022 року. Останній успіх йому вдалося здобути на BLAST Premier Fall Showdown 2024 року.

Що далі чекає на FaZe Clan?

З поверненням Broky, FaZe Clan готується до IEM Cologne, де команда вперше вийде на ігрову арену після підсумки у топ-8 на Austin Major.

Змагання проходитимуть з 23 липня по 3 серпня 2025 року, а у другому етапі ESL Pro Tour братимуть участь 24 команди з усього світу, змагатися за очки VRS та частину призового фонду у $1 млн (~£736,003).

Крім того, команда стала однією з восьми, яка отримала пряму запрошення на Другий етап ESL Pro League Season 22, завдяки своїй сьомій позиції в Valve Regional Standings (VRS) на липень.

Повернутись до верху