Fnatic оголосила про партнерство з DLSM, завдяки якому остання стане офіційним торговим партнером британської кіберспортивної організації.
Згідно з пресрелізом, співпраця між двома сторонами надасть гравцям ресурси та аналітичні дані «для прийняття розумніших торгових рішень».
Крім того, в рамках партнерства Fnatic та DLSM об’єднають зусилля для запуску віртуальних торгових змагань, щоб познайомити шанувальників організації зі світом трейдингу.
«Ми раді співпрацювати з DLSM, лідером галузі, який розширює межі інновацій у торгівлі», – сказала Джина Макаулі, директор з маркетингу Fnatic.
«Так само, як наша спільнота процвітає завдяки стратегії та точності в кіберспорті, DLSM надає трейдерам інструменти та аналітичні дані найвищого рівня. Разом ми переосмислюємо можливості як у грі, так і за її межами».
Для DLSM партнерство з Fnatic знаменує собою перший крок платформи в індустрію кіберспорту. Організація також стає її першим партнером з моменту запуску в 2023 році.
Платформа стає п’ятим партнером організації, приєднавшись до Sony INZONE, Betify, Blacklyte та Red Bull у своєму списку партнерів.
Зростання організації у 2025 році
2025 рік був роком успіху як у грі, так і для кіберспортивних операцій Fnatic.
У червні ця організація була однією з трьох, що увійшли до нової добірки командних наборів Rainbow Six Siege X Share. Кошти, отримані від продажу, будуть спрямовані безпосередньо командам разом із партнерською програмою R6 Share.
У травні вона уклала партнерство з McDonald’s UK у рамках зміни меню мережі ресторанів швидкого харчування. Вона також призначила спортивне та маркетингове агентство IMG своїм ексклюзивним комерційним агентством для розширення свого комерційного портфоліо.
У грі Fnatic закріпила своє місце на вершині міжнародного турніру VALORANT. У червні команда посіла друге місце на VALORANT Masters Toronto, програвши Paper Rex у гранд-фіналі. Організація змагається в кількох іграх, включаючи League of Legends, Counter-Strike, Teamfight Tactics та Apex Legends.
