Головна сторінка » NRG підписує nosraC і XotiC до складу CS2
NRG підписує nosraC і XotiC до складу CS2

NRG підписує nosraC і XotiC до складу CS2

Зображення від NRG

NRG оголосила про приєднання Карсона ‘nosraC’ О’Рейлі та Зака ‘XotiC’ Елшані до свого складу в Counter-Strike 2 (CS2).

Цей крок став наслідком звільнення Дадана ‘HexT’ Постми та Джоша ‘oSee’ Ома після низки невдалих виступів.

NosraC приєднається до свого колишнього товариша по команді Джорджу ‘Jeorge’ Ендікоту в NRG, адже вони разом грали в складі Nouns Esports з 2022 по 2024 рік.

XotiC вже виступав за такі команди, як Splyce та Rebirth Esports під час своєї кар’єри в CS:GO, а NRG стане його другою командою в CS2 після Getting Info, за яку він грав на початку 2025 року.

NRG є останнім представником північноамериканського esports-середовища, який вирішив кардинально оновити свій склад в CS2, намагаючись почати другу половину 2025 року на позитивній ноті. У липні M80 та Wildcard також залучили нових гравців для покращення своїх позицій у Valve Regional Standings (VRS) та намагання потрапити до топ-32 перед StarLadder Budapest Major у листопаді.

2025 рік виявився неоднозначним для команди NRG в CS2. У травні перемога у 49-му сезоні ESL Challenger League закріпила за ними статус однієї з найсильніших команд у Північній Америці. Але на міжнародному рівні їм не вдалося повторити цей успіх, зайнявши 16-те місце на IEM Dallas та 27-ме на BLAST.tv Austin Major.

Що далі для NRG CS2?

Оновлена команда NRG вперше візьме участь у турнірі Fragadelphia 19, який відбудеться з 17 по 20 липня в Віндзорі, Канада. На заході змагатимуться кілька північноамериканських команд за очки VRS та частину призового фонду в $35,000 (~£25,740).

Зараз NRG займає 36-те місце в VRS, що ставить їх поза межами топ-32 глобального рейтингу.

Крім того, NRG планує участь у ESL Pro League Season 22, отримавши пряме запрошення на перший етап турніру, який відбудеться наприкінці вересня.

Повернутись до верху