Oracle Red Bull Sim Racing оголосила, що Себастьян Джоб прокататиметься на формульному автомобілі (F1) під час Фестивалю швидкості у Гудвуді.
Британський симрейсер сядє за кермо автомобіля Red Bull Racing RB8 на щорічному фестивалі автоспорту.
Джоб є одним із найуспішніших симрейсерів, які представляють кіберспортивний підрозділ команди Red Bull у F1. Від початку своєї кар’єри в 2019 році він здобув перемоги в чемпіонатах на платформах iRacing, RENNSPORT та Формульному чемпіонаті з симрейсингу.
Окрім участі в змаганнях з симрейсингу, Джоб став героєм відеосеріалу Game to Glory, де він переносив свої віртуальні навички на реальний автоперегони. На трасі Red Bull Ring у Шпільберзі, Австрія, Джоб вперше випробував техніку F1, керуючи RB8, на якому їздив чотирикратний світовий чемпіон Себастьян Феттель у сезоні 2012 року.
“Я надзвичайно гордий і вражений, що знову опинився за кермом RB8, особливо на такій історичній події, яка відзначає 75 років F1 на Фестивалі швидкості у Гудвуді,” – поділився Джоб.
“Ніколи в житті я не сподівався опинитися в такій ситуації, тому я намагатимусь насолодитися цим моментом. Велике дякую команді за надану можливість.”
Симрейсинг і реальний автоспорт
Джоб є яскравим прикладом того, як симрейсинг виховує таланти, здатні досягати успіхів у реальному автоспорті. Симрейсер Red Bull приєднується до таких представників, як Кріс Луламу, який бере участь у серії GT World Challenge Europe під прапором Verstappen.com Racing.
Останніми роками симрейсери змогли перенести свої віртуальні навички в реальний світ. Разом із Джобом та Луламу, такі гонщики, як Джеймс Болдуїн та Джанн Марденборо, брали участь у кількох міжнародних гоночних серіях, включаючи 24 години Ле-Ману та 24 години Спи.
