Gentle Mates увійшли в Counter-Strike 2 (CS2), підписавши контракт з іспанською командою Iberian Soul, яка не мала організації.
У стартовому складі французької кіберспортивної організації представлені досвідчені гравці першого та другого рівня, які раніше представляли такі команди, як KOI, MAD Lions та Ninjas in Pyjamas.
Gentle Mates оголосив про своє розширення в CS2, супроводжуючи це коротким відеоанонсом. До складу команди увійшли члени та співробітники Iberian Soul:
- Алехандро «mopoz» Фернандес-Кехо
- Давид «dav1g» Гранадо
- Пере «sausol» Солсона
- Алехандро «alex» Масанет
- Антоніо «Martinez» Мартінес
- Елой «deLonge» Суарес (головний тренер)
- Анхель «repk3ys» Наварро (помічник головного тренера)
«Зараз я відчуваю лише щастя, дуже радий, що можу бути частиною цього чудового клубу і повернутися до всіх своїх товаришів по команді. Це лише початок», — поділився новий AWPer команди Мартінес на X (раніше Twitter).
Iberia Soul брала участь у другому дивізіоні європейської CS2-сцени з моменту свого створення в січні цього року. Нещодавно команда виграла Roman Imperium Cup I та EPIC.LAN 45.
Організація була заснована в 2023 році колишнім гравцем Team Vitality Кевіном «BroKeN» Жоржем, співзасновником Vitality Корентіном «Gotaga» Хуссейном і французьким контент-креатором Лукасом «Squeezie» Хаучардом.
З того часу організація створила лояльну фан-базу навколо своїх засновників та яскравої ідентичності бренду. Наразі Gentle Mates бере участь у численних турнірах, таких як Rocket League, League of Legends та Age of Empires.
Організація також має кілька команд FPS, включаючи Call of Duty, VALORANT і Fortnite. Однак після пониження M8 до другого дивізіону через невтішні результати у 2025 році майбутнє її команди VALORANT залишається неясним.
