Після більш ніж року відсутності в активному складі Fnatic, Лео «Leo» Яннессон вирішив повністю розлучитися з організацією та з змаганнями з VALORANT.
Хоча в офіційному повідомленні точні деталі його відходу були короткими, директор команди Fnatic з VALORANT згодом наголосив, що це пов’язано з проблемами зі здоров’ям.
«Це був дуже складний період протягом останніх 15 місяців, і я ніколи не очікував, що все так закінчиться», — сказав директор команди VALORANT у Fnatic Колін «CoJo» Джонсон.
«Бачити такого талановитого та працьовитого гравця, як Лео, як він відклав мишу через хворобу, — це як ніж у живіт».
Fnatic опублікували відео прощання з Лео, даючи нам уявлення про його час у команді та його виступи на сцені.
Вболівальники не чули безпосередньо Лео з липня 2024 року, коли він востаннє поділився оновленням про свою нездатність грати через «фізичний стан».
Тривале перебування Лео у VALORANT
Лео, мабуть, був одним із найкращих гравців-ініціаторів, яких коли-небудь бачив VALORANT, і більше того, його присутність духу у стресових ситуаціях відрізняла його від інших.
Він привернув увагу під час своєї роботи в Guild Esports, де здобув перемоги над такими грандами, як Fnatic, FUT Esports та Acend.
Гравець підписав контракт з Fnatic у 2022 році та справив величезний внесок, допомігши команді виграти свій перший в історії міжнародний турнір VCT, VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, ставши MVP турніру.
«Справді гнітить. Лео встановив стандарти того, наскільки чудово має грати VALORANT, але більшість досі не наближаються до цього», – поділився колишній тренер Fnatic Джейкоб «mini» Гарріс.
Окрім цього, він разом з організацією підняв трофей VALORANT Masters Tokyo 2023 та отримав нагороду VCT 2023: EMEA League Initiator of the Year.
Залишається незрозумілим, чи повернеться Лео колись до VALORANT, але його пам’ятатимуть як одного з найстабільніших гравців усіх часів, на якого завжди міг покластися IGL Fnatic, Джейк «Боастер» Хоулетт.
