Команда Gaimin Gladiators оголосила про завершення підписання контракту з бразильським складом, відомим як ex-W7M. Ця новина знаменує повернення канадської організації до простору Counter-Strike через сім місяців після розриву зі своїм датським складом, головними гравцями якого були Ніко “nicoodoz” Тамджіді та Фредрік “roeJ” Йоргенсен.
Бразильська команда шукала новий дім з травня, коли W7M вирішила залишити гру, посилаючись на «значні проблеми з прибутковістю та стійкістю» для організацій, які не беруть участі в найбільших турнірах.
Команда, капітаном якої є колишній учасник paiN та Legacy Габріель “NEKIZ” Скенато, наразі посідає 24-те місце в рейтингу Америки. Перший офіційний виступ за Gaimin Gladiators відбудеться на FERJEE Rush, LAN-турнірі за участю 16 команд, запланованому на 27-30 вересня, з призовим фондом понад 27 000 доларів.
«Кваліфікуватися на цей мейджор дуже складно, але ми всі дуже реалістичні та думаємо про мейджор у Кельні», – сказав головний тренер Жоао «horvy» Хорват в інтерв’ю Dust2 Brasil.
«Звичайно, ми хочемо кваліфікуватися на нинішній мейджор, але ми знаємо, що це складно, і добре, що немає тиску, тому ми граємо більш розслаблено».
Новий склад команди Gaimin Gladiators виглядає наступним чином:
- 🇧🇷 Габріель «NEKIZ» Шенато
- 🇧🇷 Джонатан «JOTA» Вілліан
- 🇧🇷 Бруно «shz» Мартінеллі
- 🇧🇷 Бруно «b4rtiN» Камара
- 🇧🇷 Лукас «bsd» Луан
- 🇧🇷 Жоао «horvy» Хорват (тренер)
