Головна сторінка » Phantom підписали ядро ex-Inner Circle
Phantom підписали ядро ex-Inner Circle

Phantom підписали ядро ex-Inner Circle

Phantom оголосили про підписання контракту з трьома членами колишньої команди Inner Circle, щоб оновлювати свою польську команду.

Нові гравці Віктор «⁠mynio⁠» Крук, Каміль «⁠KEi⁠» Пєткун і Кацпер «⁠Kylar⁠» Валукевич замінять Матеуша «⁠TOAO⁠» Завістовського, Алексі «⁠Ayteel⁠» Ландаса та Губерта «⁠szejn⁠» Святли, які перейшли на лаву запасних.

З підписанням контракту Phantom також успадкували 66-те місце ex-Inner Circle у рейтингу VRS, що забезпечить їм більше запрошень, ніж попереднє 133-тє місце.

Нове тріо Phantom, яке, зокрема, грало в DraculaN Season 1 разом з Олеком «⁠hades⁠» Міскієвічем і Шимоном «⁠kRaSnaL⁠» Мрозеком, тепер об’єднало сили зі снайпером Браджаном «⁠DGL⁠» Lemecha та стрільцем Jakub «⁠Kunai⁠» Gieremek, єдиними членами оригінального складу Phantom, які приєдналися до Counter-Strike на початку 2025 року.

Активний склад Phantom:

  • 🇵🇱 Віктор «⁠mynio⁠» Крук
  • 🇵🇱 Браян «⁠DGL⁠» Лемеха
  • 🇵🇱 Каміль «⁠KEi⁠» Петкун
  • 🇵🇱 Якуб «⁠Kunai⁠» Геремек
  • 🇵🇱 Кацпер «⁠Kylar⁠» Валукевич
  • 🇵🇱 Давід «⁠lunAtic⁠» Цеслак (тренер)

Нагадаємо, що Inner Circle придбали основний склад українського клубу TNL, а решту гравців залишили на лаві запасних. Зараз команда посідає 22-ге місце у рейтингу Valve.

Повернутись до верху