Fnatic оголосила, що розлучається зі своїм складом Rainbow Six Siege X після аналізу результатів 10-го сезону. Окрім звільнення гравців, британська організація зазначила, що їй знадобиться «деякий час», щоб переглянути склад, оскільки Fnatic вивчає «наступні кроки в турнірі».
В результаті цього оголошення гравці Fnatic Семюел «Wizard» Морган, Леонардо «Sarks» Сарчі, Джессі «Jeggz» Оянен, Том «Deapek» Піксма та Антоніо «CroqSon» Васкес більше не будуть представляти організацію.
Деякі з гравців вже повідомили, що шукають нові команди, з якими могли б підписати контракт. Головний тренер команди, Трістан «Saethus» Сейвідж, додав, що його пріоритетом є забезпечення гравцям «стабільного майбутнього» в турнірі.
Це значний поворот подій для організації, яка з 2018 року брала участь у кіберспортивних змаганнях Rainbow Six Siege X. Останній раз організація розпустила свій склад у 2023 році, а через рік, у березні 2024 року, придбала новий склад гравців.
Незважаючи на статус партнерської команди в рамках програми R6 Share, лондонська організація Fnatic показала слабкі результати у 10-му сезоні Rainbow Six Siege X.
У європейській лізі MENA команда вилетіла на першому етапі та потрапила до четвірки найгірших команд другого етапу, через що не змогла кваліфікуватися на Esports World Cup Rainbow Six Siege X та BLAST R6 Munich Major.
Як партнерську команду, Fnatic запросили на турнір RE:L0:AD у Ріо-де-Жанейро, де вона стала однією з перших організацій, що зіграли оновлення Siege X у змагальному форматі.
Проте команда знову не пройшла на Six Invitational у Парижі, посівши восьме та п’яте місця у кваліфікаціях MENA, і не братиме участі в регіональних кваліфікаціях Last Chance, остаточно втративши шанси на потрапляння на чемпіонат світу.
