Головна сторінка » Fnatic представляє новий склад R6 та готує масштабне оновлення команди
Fnatic представляє новий склад R6 та готує масштабне оновлення команди

Fnatic представляє новий склад R6 та готує масштабне оновлення команди

Fnatic оголосила, що розлучається зі своїм складом Rainbow Six Siege X після аналізу результатів 10-го сезону. Окрім звільнення гравців, британська організація зазначила, що їй знадобиться «деякий час», щоб переглянути склад, оскільки Fnatic вивчає «наступні кроки в турнірі».

В результаті цього оголошення гравці Fnatic Семюел «Wizard» Морган, Леонардо «Sarks» Сарчі, Джессі «Jeggz» Оянен, Том «Deapek» Піксма та Антоніо «CroqSon» Васкес більше не будуть представляти організацію.

Деякі з гравців вже повідомили, що шукають нові команди, з якими могли б підписати контракт. Головний тренер команди, Трістан «Saethus» Сейвідж, додав, що його пріоритетом є забезпечення гравцям «стабільного майбутнього» в турнірі.

Це значний поворот подій для організації, яка з 2018 року брала участь у кіберспортивних змаганнях Rainbow Six Siege X. Останній раз організація розпустила свій склад у 2023 році, а через рік, у березні 2024 року, придбала новий склад гравців.

Незважаючи на статус партнерської команди в рамках програми R6 Share, лондонська організація Fnatic показала слабкі результати у 10-му сезоні Rainbow Six Siege X.

У європейській лізі MENA команда вилетіла на першому етапі та потрапила до четвірки найгірших команд другого етапу, через що не змогла кваліфікуватися на Esports World Cup Rainbow Six Siege X та BLAST R6 Munich Major.

Як партнерську команду, Fnatic запросили на турнір RE:L0:AD у Ріо-де-Жанейро, де вона стала однією з перших організацій, що зіграли оновлення Siege X у змагальному форматі.

Проте команда знову не пройшла на Six Invitational у Парижі, посівши восьме та п’яте місця у кваліфікаціях MENA, і не братиме участі в регіональних кваліфікаціях Last Chance, остаточно втративши шанси на потрапляння на чемпіонат світу.

Повернутись до верху