Головна сторінка » Gentle Mates обговорює продаж ростеру та можливий вихід із CS
Gentle Mates обговорює продаж ростеру та можливий вихід із CS

Gentle Mates обговорює продаж ростеру та можливий вихід із CS

Gentle Mates залишають Counter-Strike — про це, за даними HLTV, заявив співзасновник організації Корентен «Gotaga» Хуссейн.

Інсайдер Себастьян «KRL» Перес, який першим повідомив новину, назвав три можливі іспанські організації як потенційні варіанти для складу, що наразі посідає 34-те місце у рейтингу VRS: Team Heretics, KOI та GiantX.

Також французький стрімер і коментатор зазначив, що FaZe Clan проявляє інтерес до підписання Антоніо «MartinezSa» Мартінеса.

За інформацією того ж видання, FaZe Clan справді зацікавлена в Антоніо «MartinezSa» Мартінесі, однак потенційний продаж зіркового гравця Gentle Mates може вплинути на вартість усього складу, підвищивши її до високого рівня.

Переговори між сторонами щодо снайпера тривають, однак наразі зайшли в глухий кут через те, що організації не можуть узгодити трансферну ціну.

Також HLTV повідомляє, що FaZe Clan поки не ухвалили остаточного рішення щодо можливих змін у складі й залишають відкритими варіанти на міжсезоння, залежно від доступних можливостей.

Ростер організації:

  • 🇪🇸 Антоніо «⁠MartinezSa⁠» Мартінес
  • 🇪🇸 Алехандро «⁠alex⁠» Масанет
  • 🇪🇸 Пере «⁠sausol⁠» Солсона Саумелл
  • 🇪🇸 Девід «⁠dav1g⁠» Гранадо Бермудо
  • 🇪🇸 Алехандро «⁠mopoz⁠» Фернандес-Кехо Кано
  • 🇪🇸 Ангел «⁠repk3ys⁠» Грасія Наварро (тренер)
Повернутись до верху