Студія Blumhouse у співпраці з розробником Kinetic Games оголосила про створення кіноверсії гри жахів Phasmophobia. Виробництво фільму відбуватиметься спільно з компанією Atomic Monster, яку заснував Джеймс Ван.
“Ми раді оголосити, що адаптація Phasmophobia на великий екран знаходиться в розробці – це важливий момент для всієї команди Kinetic, та початок чогось надзвичайного,” – заявив Даніель Найт, директор Kinetic Games та головний розробник Phasmophobia. “Ми ніколи не могли уявити, до яких висот дійде ця гра після її виходу п’ять років тому, і дуже вдячні нашій чудовій спільноті за незабутній вплив Phasmophobia на світ гаджетів і не тільки. Співпраця з Blumhouse та Atomic Monster відкриває нову захоплюючу главу для гри, і ми не можемо дочекатися можливості розповісти більше, коли проект буде в процесі.”
Phasmophobia стала доступною у ранньому доступі в 2020 році. Гравці виконують ролі паранормальних дослідників, які приймають замовлення на встановлення, який привид переслідує певну локацію. Отже, можна було передбачити, що відеогра, яка нагадує телевізійне шоу Ghost Hunters, зрештою стане фільмом. Нещодавно Kinetic Games анонсували, що майбутнє оновлення Chronicle, яке вийде в червні, кардинально змінить систему рівнів, прогресії та винагород. Також в оновлення ввійдуть зміни до Grafton Farmhouse, а пізніше цього року буде додана нова карта.
Студія Blumhouse перетворилася на справжню силу в жанрі хорору. Вона стоїть за такими напруженими фільмами, як Five Nights at Freddy’s, M3GAN, The Black Phone, Get Out, Paranormal Activity та Insidious. Atomic Monster займається виробництвом таких фільмів, як The Nun та The Conjuring.
