Головна сторінка » Генеральний директор Complexity висловив однобоке вибачення після суттєвого виходу
Генеральний директор Complexity висловив однобоке вибачення після суттєвого виходу

Генеральний директор Complexity висловив однобоке вибачення після суттєвого виходу

Зображення: Jason Lake

Джеймс Lake, засновник та CEO команди Complexity, висловив свої вибачення у соціальних мережах щодо невдалого виступу команди з Counter-Strike 2 (CS2) на BLAST.tv Austin Major.

Команда з Північної Америки була вилучена з турніру після першої стадії матчів на першому Major у США за останні сім років.

У посту на платформі X після виходу з турніру, Lake написав просте однослівне вибачення — “вибачте”, оскільки команда стала однією з пʼяти, яка була вибула після чотирьох раундів першої стадії.

Кампанія Complexity на Major розпочалася не надто вдалою поразкою від переможців другого етапу OG Esports. Проте команда змогла підтягнутися, здобувши перемогу 13-9 над Fluxo, що відкрило можливість для зіткнення з американською командою NRG у третьому раунді. NRG здобула перемогу, залишивши Complexity на межі вибуття.

Щоб продовжити участь у Austin Major, команда зіграла проти китайської команди TYLOO. Розчаровуюча гра на CT-стороні на карті Train призвела до поразки 13-8. Complexity залишалося здобути дві перемоги на картах, щоб пройти до пʼятого та фінального раунду першої стадії. Незважаючи на покращену гру на Inferno, китайська команда перемогла з рахунком 13-11, вибивши Complexity з Major.

Реакція гравців Complexity на вибуття

Окрім вибачення Lake, капітан команди Ioannis ‘JT’ Theodosiou також висловився щодо вилучення: “Ми провели жахливий тиждень. Незалежно від підмоги, ми повинні були виступити краще.”

Перед Major команда представила Paytyn ‘Junior’ Johnson як підмогу, оскільки Håkon ‘hallzerk’ Fjærli зіткнувся з проблемами з візою та не зміг потрапити до Сполучених Штатів.

“Ми всі дуже розчаровані, оскільки вважаємо, що мали хоча б пройти до другого етапу,” додав Michael ‘Grim’ Wince. “Для мене це відчувається жахливо, адже Остін — це мій дім, і я хотів виступити тут більше ніж будь-де.”

Back To Top