EuroNASCAR оголосила про співпрацю з iRacing, в рамках якої автомобілі з автоспортивної серії будуть інтегровані у платформу симуляційних перегонів.
Крім появи автомобілів EuroNASCAR на платформі, iRacing стане офіційним партнером чемпіонату, з усіма автомобілями, які матимуть на своїх лівреях представлення бренду.
Згідно з офіційним повідомленням, iRacing активно працює над створенням віртуальних версій автомобілів для їх інтеграції у симулятор в рамках майбутнього оновлення контенту.
«У нас давно і тісно сформовані відносини з NASCAR, і ми раді розширити нашу співпрацю до бренду NASCAR Euro Series», — зазначив Тоні Гарднер, президент iRacing.
«Спільнота iRacing з великою цікавістю стежила за NASCAR Euro Series, оскільки один з наших професійних кіберспортсменів, Гаррет Лоу, цього сезону перейшов з сим-гонщиків до реальних гонок. Тепер усі учасники зможуть самостійно потренуватися в цій серії.»
NASCAR є одним із найстаріших партнерів iRacing і має багатий досвід у підтримці симуляційних перегонів. Випуск 2025 року eNASCAR Coca-Cola iRacing Series є 16-м сезоном цього чемпіонату, де гонщики боротимуться за частку призового фонду в $500,000 (~£364,392).
Чи розшириться EuroNASCAR у сферу кіберспорту?
Завдяки великому досвіду iRacing у проведенні турнірів з кіберспорту, партнерство створило основу для того, щоб EuroNASCAR в майбутньому могла організувати власну серію симуляційних гонок, якщо вирішить це зробити.
Серія поки що не оголосила жодних планів щодо проведення власної серії в iRacing.
