Isurus та Estral завершили своє партнерство, що дозволяє Isurus знову брати участь у змаганні League of Legends від Riot.
З наближенням закінчення співпраці між аргентинською та мексиканською організаціями, Isurus зберігає місце в LoL Championship of The Americas (LTA).
Партнерство розпочалося перед сезоном 2025 LTA, коли Isurus і Estral Esports оголосили про об’єднання, в результаті якого з’явилася команда Isurus Estral. Ця команда брала участь у змаганнях LTA, займаючи позицію запрошеної команди.
Розпочавши другий спліт з не найкращими результатами, організація додала до стартового складу корейського топ-ланера Пака ‘Summit’ У-тей, внаслідок чого команда закінчила спліт серед трійки найкращих. Однак на бізнес-стороні відбуваються зміни, і поки не відомо, чи чекають зміни в складі гравців.
“Ми в Isurus вже більше десяти років працюємо над тим, щоб допомогти більшій кількості людей та організацій досягати своїх мрій у кіберспорті. Тому ми підтримуємо Estral і бажаємо їм успіхів у цьому новому етапі. Наша мета залишається незмінною – виграти третій спліт і кваліфікуватись на Worlds,” – зазначили представники організації.
Протягом партнерства між Isurus та Estral Esports об’єднана команда досягла успіху, вигравши перший спліт LTA South і забезпечивши собі участь у крос-турнірі LTA, де команда зайняла місце серед восьми найкращих.
Що далі для Isurus?
Третій спліт LTA South відбудеться у серпні, і в змаганні візьмуть участь вісім команд з Південної Америки, які боротимуться за можливість кваліфікуватися до регіональних фіналів та потрапити на Чемпіонат світу з League of Legends.
ЛТA пропонує три кваліфікаційні слоти для фінального турніру сезону, що проходитиме в містах Ченду, Шанхай та Пекін, Китай.
Після завершення Isurus Estral, організація Isurus ще не оголосила, які гравці представлятимуть її у наступному спліті.
