Майк «Hastr0» Рафейл повідомив, що ENVY активно розглядає потенційні склади для гри в Counter-Strike 2 (CS2), щоб представляти організацію.
Ця новина, озвучена в одному з відео, слідує за підтвердженням Hastr0, що організація шукає можливості для створення складу ще в квітні.
У відео, опублікованому на YouTube-каналі ENVY, Hastr0 зазначив, що хоче вирішити «недороблені справи» після повернення бренду від OpTic Gaming у січні 2025 року.
Власник ENVY натякнув на можливе повернення до Counter-Strike 2 ще в квітні, підсиливши спекуляції про плани організації повернутися до гри в шутер від Valve.
«Ми вже розпочали пошук для повернення команди CS до ENVY», – прокоментував Hastr0 у відео. «Не хочемо йти з складом, у якого немає шансів. Ми шукаємо відповідну можливість, щоб повернути ENVY до Major турнірів у Counter-Strike».
До злиття з OpTic Gaming у 2021 році, ENVY вже мала досвід успіху в кіберспорті Counter-Strike. У 2015 році їх французький склад здобув перемогу на Major у Клуж-Напоці, після чого організація придбала міжнародний склад, який досяг успіху, поки ENVY не покинула сцену Counter-Strike у 2021 році.
Коли ENVY повернеться до Counter-Strike 2?
Hastr0 не уточнив терміни повернення організації до кіберспорту Counter-Strike 2, але планує формувати склад, здатний кваліфікуватися на найбільші турніри.
«Протягом короткого часу нашої присутності в CS-сцені, ми змогли створити деякі з найзахопливіших моментів в історії Counter-Strike», – додав Рафейл.
«Ми хочемо повернутися до цього та підтримати деяких з найкращих гравців світу, як ми це робили з французьким складом. Ми просто хочемо створювати більше спогадів у цій грі».
Протягом 2025 року ENVY вже розширила свій простір у кількох кіберспортивних дисциплінах, включаючи Marvel Rivals, Apex Legends і повернення до Halo. Розширення в Counter-Strike 2 продовжить поступальний розвиток ENVY з моменту повернення в кіберспорт у лютому.
