GamerLegion уклали угоду з Джеремі ‘Kursy’ Гастом, завершивши формування свого складу для Counter-Strike 2 на другу половину 2025 року.
Французький гравець на позиції AWP замінить Генріха ‘sl3nd’ Хевесі, який тепер перейшов до неактивного складу німецької організації.
Kursy приєднується до GamerLegion після року виступів за GenOne, французьку організацію, засновану коментатором Counter-Strike Себastienом ‘KRL’ Перецом.
У своїй кар’єрі Курси грав разом з відомими особистостями французького Counter-Strike, серед яких Річард ‘shox’ Папільйон та Едуард ‘SmithZz’ Дюборо.
“Після ретельних роздумів ми раді вітати Джеремі у нашій команді. Він продемонстрував справжній потенціал, і ми з нетерпінням чекаємо, коли всі зможуть побачити його у дії!” — йдеться у заяві GamerLegion.
На даний момент GamerLegion займає 11-е місце у Регіональних рейтингах Valve (VRS), випавши з топ-10 після невдачі у кваліфікації на BLAST.tv Austin Major. Тим не менше, команда показала обнадійливі результати на кількох міжнародних змаганнях, зокрема, потрапивши до топ-6 на IEM Melbourne та IEM Dallas.
Які подальші плани GamerLegion у CS2?
Kursy дебютує за GamerLegion на FISSURE Playground 1, який відбудеться з 15 по 20 липня у Сава Центрі в Белграді, Сербія. Цей турнір є першим LAN-змаганням після завершення Austin Major і включає кілька складів, що змінили свої стартові склади.
16 команд, що братимуть участь, змагатимуться за очки VRS, а також за частину призового фонду в $450,000 (~£331,203) — це також можливість перевірити, наскільки зміни у складі вплинули на результати.
Окрім GamerLegion, нові склади також представить Wildcard та HEROIC, прагнучи забезпечити собі місце у топ-32 команд VRS для Major у Будапешті у листопаді.
