Fnatic офіційно оголосила, що Марек «Humanoid» Бразда залишає склад League of Legends після трьох років роботи в команді.
Humanoid припинив свою діяльність у липні 2025 року, коли Fnatic підписав контракт із Сунгвоном «Побі» Юном як новим стартовим гравцем середньої лінії для участі в літньому спліті LEC. З моменту приєднання до Fnatic Humanoid жодного разу не пропустив жодного виступу на чемпіонаті світу з командою та постійно боровся за трофеї, незважаючи на труднощі організації у здобуття титулу чемпіона країни.
Чеський гравець середньої лінії, який приєднався до команди на початку 2022 року, не розкрив, чи перейде він до іншого складу в регіоні.
«Я думаю, що я дуже виріс з моменту приєднання», – сказав гравець у прощальному відео, опублікованому на профілі Fnatic на X.
Команда також висловила свою вдячність за його «неймовірні ігри, незабутні моменти та спадщину», яку Humanoid залишає після себе, назвавши його еру з Fnatic «абсолютним кінематографом» (absolute cinema).
Сем Меттьюз, генеральний директор Fnatic, також віддав шану «неймовірному» гравцеві через X , додавши, як йому «дуже сумно», що він не виграв титул, поки Humanoid був у команді.
«Я знаю, скільки ти вкладаєш кожного дня. Дякую тобі за справжнє кіно, перемоги та посмішки», – підсумував Меттьюз.
Шлях Humanoid у Fnatic
З моменту свого приходу до Fnatic у 2022 році з MAD Lions, де він виграв 2 чемпіонати LEC, Humanoid став наріжним каменем стратегії та ідентичності команди.
Протягом багатьох років він допоміг команді досягти кількох фіналів LEC. Однак, незважаючи на труднощі команди, Humanoid показав видатні результати, знову і знову лідируючи серед гравців середньої лінії за пошкодженнями та часткою золота, а також перевищивши позначку в 1000 вбивств LEC за кар’єру.
Що чекає на Humanoid далі, залишається невизначеним. Оскільки статус його контракту та майбутня команда досі не оголошені, вболівальникам залишається тільки гадати, чи шукатиме він ще один виклик у LEC, чи досліджуватиме можливості за кордоном, чи взагалі візьме перерву у змаганнях.
