Бренд ігрової периферії Logitech G об’єднає зусилля з європейською кіберспортивною організацією G2 Esports для Logitech G PLAY 2025.
Захід, що відбудеться 17 вересня о 18:45 за центральноєвропейським часом (19:45 за київським часом), включатиме панельну дискусію, організовану G2, яка зосередиться на ширших викликах та можливостях для жінок в кіберспорті.
Logitech G PLAY відбудеться в штаб-квартирі G2 у Берліні та транслюватиметься на каналі Logitech G у YouTube.
Цьогорічна щорічна презентація продуктів Logitech присвячена важливості різноманітності, інклюзивності та розширення прав і можливостей у кіберспорті та іграх. Вона включає відзначення «проривних моментів» у грі та висвітлення останніх продуктів, дизайнів та інновацій компанії.
Подія також транслюватиметься в прямому ефірі на каналі Twitch гравчині G2 Gozen Міхаели «mimimimichaela» Лінтруп, яка буде однією з головних жіночих фігур на конференції.
Разом з нею до панелі приєднаються кіберспортивна акторка та ведуча Лор Вале, інфлюенсерка та творець контенту Афіна «Kitty» Цзян, а також ще одна гравчиня G2 Gozen Петра «Petra» Стокер. На панелі також відбудуться запитання та відповіді від живої аудиторії.
Logitech G та його широка присутність в кіберспорті
Як бренд, орієнтований на ігри, Logitech G співпрацює з кількома кіберспортивними організаціями по всьому світу. Окрім G2 Esports, бренд також підтримує такі компанії, як BiliBili Gaming, Karmine Corp, DRX та Berlin International Gaming, серед інших. Найновіше доповненням стала бразильська кіберспортивна організація FURIA, про створення якої було оголошено раніше в червні.
Окрім спонсорування команд, Logitech G цього року також спонсорувала кіберспортивні заходи, такі як Logitech G Rivals, турнір Rainbow Six Siege X з LAN-заходом в Австралії, та Logitech McLaren G Challenge Grand Finals Summer Season, змагання Forza Motorsport з призовим фондом у розмірі 50 000 доларів США.
З іншого боку, G2 Esports останнім часом потрапляє в заголовки газет після сильних конкурентних результатів у кількох іграх. Організація потрапила до VALORANT Champions Tour у Парижі після перемоги на VCT Americas Stage 2, кваліфікувалася на чемпіонат світу з League of Legends та виграла свій перший турнір сезону з Counter-Strike 2 першого рівня на BLAST Open London.
