Головна сторінка » Inner Circle попрощалися з частиною колишнього ростеру
Inner Circle попрощалися з частиною колишнього ростеру

Inner Circle попрощалися з частиною колишнього ростеру

Inner Circle офіційно оголосили про завершення співпраці з Kylar, KEi, mynio та Grashog. У заяві клубу зазначається:

«Сьогодні ми прощаємося з Kylar, KEi, mynio та Grashog. Нам було приємно бачити їх у складі команди, а тепер на них чекають нові виклики та можливості за межами Circle».

На лаві запасних Inner Circle залишається hades, який наразі розглядає варіанти для продовження кар’єри в наступному сезоні. Гравець зазначив, що все ще перебуває під контрактом із організацією, але відкритий до нових пропозицій:

«У мене все ще діє контракт із Inner Circle, але я хотів би розглянути варіанти на наступний сезон. LFT — основний AWP, можу бути IGL, якщо потрібно».

Наразі організація представляє повністю український ростер, до складу якого входять:

  • 🇺🇦 Віктор “⁠onic⁠” Бабій
  • 🇺🇦 Артем “⁠cairne⁠” Мушинський
  • 🇺🇦 Давид “⁠Dawy⁠” Бібік
  • 🇺🇦 Артем “⁠Flierax⁠” Хіоара
  • 🇺🇦 Дмитро “⁠jR⁠” Червак — тренер
  • 🇺🇦 Дмитро “⁠nifee⁠” Тедіашвілі наразі перебуває в запасі.

Також, нещодавно українська кіберспортивна організація Inner Circle нещодавно оголосила про створення власної академії з Counter-Strike 2. Ініціатива покликана відкрити шлях у професійний кіберспорт для молодих гравців віком до 18 років, допомагаючи їм розвивати навички та здобувати змагальний досвід. Найталановитіші учасники зможуть приєднатися до академічного складу Inner Circle та зробити перші кроки на професійній сцені CS2.

Нагадаємо, раніше до клубу приєдналася колишня хост NAVI Антоніна Предко. Таким чином, ще одна українська кіберспортивна організація продовжує активно розвиватися.

Back To Top