Phantom оголосили про підписання контракту з трьома членами колишньої команди Inner Circle, щоб оновлювати свою польську команду.
Нові гравці Віктор «mynio» Крук, Каміль «KEi» Пєткун і Кацпер «Kylar» Валукевич замінять Матеуша «TOAO» Завістовського, Алексі «Ayteel» Ландаса та Губерта «szejn» Святли, які перейшли на лаву запасних.
З підписанням контракту Phantom також успадкували 66-те місце ex-Inner Circle у рейтингу VRS, що забезпечить їм більше запрошень, ніж попереднє 133-тє місце.
Нове тріо Phantom, яке, зокрема, грало в DraculaN Season 1 разом з Олеком «hades» Міскієвічем і Шимоном «kRaSnaL» Мрозеком, тепер об’єднало сили зі снайпером Браджаном «DGL» Lemecha та стрільцем Jakub «Kunai» Gieremek, єдиними членами оригінального складу Phantom, які приєдналися до Counter-Strike на початку 2025 року.
Активний склад Phantom:
- 🇵🇱 Віктор «mynio» Крук
- 🇵🇱 Браян «DGL» Лемеха
- 🇵🇱 Каміль «KEi» Петкун
- 🇵🇱 Якуб «Kunai» Геремек
- 🇵🇱 Кацпер «Kylar» Валукевич
- 🇵🇱 Давід «lunAtic» Цеслак (тренер)
Нагадаємо, що Inner Circle придбали основний склад українського клубу TNL, а решту гравців залишили на лаві запасних. Зараз команда посідає 22-ге місце у рейтингу Valve.
