Після півтора року роботи в GamerLegion Ерік «ztr» Густафссон залишає команду, оскільки після невдалого завершення сезону 2025 року його перевели на лаву запасних.
Ця новина з’явилася відразу після того, як Ешлі «ash» Батті оголосив, що він залишає посаду тренера команди через вигорання, принаймні тимчасово, що похитнуло керівну структуру команди.
Шведський лідер гри приєднався до GamerLegion з Metizport у липні 2024 року і привів команду до її піку № 9 у рейтингу HLTV (№ 8 у VRS) у червні. Однак європейська команда не змогла втриматися і опустилася в рейтингу, випавши з топ-20 до кінця року.
На початку року GamerLegion здавалася командою, яка перебуває на підйомі і готова прорватися в топ-турніри, проходячи плей-офф на таких заходах, як PGL Bucharest, IEM Melbourne і IEM Dallas, але в підсумку після літа вона відкотилася аж до 12-14 місця в першому етапі Budapest Major.
Зараз, коли ash бере перерву, а ztr сидить на лаві запасних, GamerLegion перебуває на роздоріжжі напередодні зими, міжсезоння, яке вже набирає обертів через інтерес 100 Thieves до основного складу команди.
«Ми хочемо подякувати Еріку за його професіоналізм, відданість і видатний характер, який він привніс у нашу команду», — заявили GamerLegion HLTV. «Наша мета — додати більше досвіду до складу, щоб краще підтримувати довгостроковий розвиток команди. Ерік був зразковим гравцем і винятковою людиною протягом усього часу, що провів з нами, і ми бажаємо йому тільки найкращого в його майбутніх починаннях».
