Клуб NAVI анонсував офлайн-івент для вболівальників у Києві. Уже 22 грудня о 17:00 у NAVI HQ відбудеться AMA-сесія з CEO клубу Євгеном Золотарьовим, під час якої фанам дадуть можливість напряму поставити запитання керівництву організації.
Зустріч проходитиме у камерному форматі: учасники зможуть обговорити підсумки сезону, результати мажору та подальші плани клубу. Після сесії запланований спільний перегляд новорічного фільму.
2025 рік став для NAVI насиченим і водночас непростим. Клуб оголосив про нові стратегічні партнерства, зокрема з ПриватБанк та Red Bull, провів низку змін у ростерах одразу в кількох дисциплінах, а також переглянув присутність у частині напрямків — закриваючи одні та повертаючись в інші.
Сезон приніс як турнірні перемоги, так і болючі поразки, що викликали активні дискусії серед фанів. Саме ці теми, разом із майбутнім складів і ключових гравців, можуть стати центральними під час AMA. Учасники матимуть змогу поставити будь-які запитання — зокрема й про те, чи залишиться у ростері улюблений гравець jL у наступному році.
Для NAVI це не перший досвід офлайн-комунікації зі спільнотою. Раніше клуб уже проводив фан-івенти та watch party під час виступів команди з CS2 на Esports World Cup.
Участь у заході можлива лише за попередньою реєстрацією. Якщо форма реєстрації буде закрита, це означатиме, що всі доступні місця вже заповнені.
