Європейська кіберспортивна організація G2 Esports розпустила G2 Hel, свій жіночий кіберспортивний проєкт League of Legends. Розпуск відбувся через два тижні після того, як команда здобула перемогу в Nova Series: Prélude, регіональному турнірі, в якому брали участь чотири команди.
Закриття G2 Hel поклало кінець трьом рокам участі в декількох жіночих турнірах League of Legends в Європі. Двохвилинне відео містить пам’ятні моменти з останнього складу команди.
Протягом останніх трьох років G2 Hel домінувала на жіночій сцені League of Legends в Європі, вигравши титули в різних турнірах, включаючи Storm Takeover, Coupe des Etoiles і Nova Series.
«Сьогодні ми прощаємося з проєктом G2 Hel», — написала G2 Esports у соціальних мережах. «Від божевільних мемів до більш ніж трьох років домінування, дякуємо за все». Організація не розкрила причини розформування проєкту.
У січні 2025 року організація підписала контракти з Rym «rym» Salloum і «Zeniv», що призвело до успіху на TRIFORC3 TOURNAMENT і в Equal Esports Cup 2025 року. Команда також була однією з перших, яка взяла участь у League of Legends Game Changers Rising.
З моменту свого створення в 2022 році G2 Hel створила міцну спадщину в жіночій сцені League of Legends. У травні команда забезпечила собі підвищення до Liga Nexo, ставши першою жіночою командою, яка завоювала підвищення до другої ліги Європейської регіональної ліги.
Команда зуміла виграти вісім титулів, закріпивши за собою місце однієї з найсильніших жіночих команд, що беруть участь у регіональних турнірах.
