Новостворений склад 100 Thieves з Counter-Strike 2 проведе перший LAN-матч уже 19 лютого — на турнірі Roman Imperium V. Про найближчі плани команди повідомив керівник операційної діяльності Грем «messioso» Пітт.
Перед LAN-дебютом колектив стартує у відкритих кваліфікаціях IEM Atlanta, які розпочнуться 7 лютого. Після цього 100 Thieves візьмуть участь ще в одному LAN-івенті системи VRS — DraculaN Season 5, старт якого запланований на 24 лютого.
Організація завершила формування ростеру, зробивши ставку на досвід і статус «легенд» сцени. До команди увійшли:
- device
- rain
- Ag1l
- sirah
- poiii
Стратегія: ставка на LAN і прямі інвайти
За словами messioso, 100 Thieves не планують інтенсивно грати онлайн-турніри на старті, якщо це не дає стратегічної вигоди. Команда не зацікавлена в «гринді» багатоступеневих івентів рівня CCT, якщо альтернативою є прямі інвайти на турніри з великими призовими.
«Ми не будемо грати зайвий онлайн-CS, доки не будемо готові й доки це не стане вигідним — наприклад, отримання прямих інвайтів на турніри з великим призовим фондом замість гринду через кілька стадій CCT», — зазначив messioso.
Ключовий фокус організації — відкриті LAN-турніри, де участь має вищу цінність і для рейтингу VRS, і для спортивного розвитку. Саме результати на таких івентах 100 Thieves планують використати, щоб у майбутньому стабільно отримувати релевантні інвайти як на LAN-, так і на онлайн-змагання.
Нагадаємо, що про плани організації та їхню стратегію розвитку ми писали раніше у своєму матеріалі.
