Головна сторінка » PGL оголосила про партнерство з ASUS ROG на сезон 2026 року
PGL оголосила про партнерство з ASUS ROG на сезон 2026 року

PGL оголосила про партнерство з ASUS ROG на сезон 2026 року

Організатор кіберспортивних подій PGL оголосив про укладення партнерської угоди з ASUS Republic of Gamers на сезон 2026 року.

Про дану співпрацю турнірний оператор повідомив на своєму сайті.

Згідно з домовленістю, виробник геймерської техніки стане офіційним партнером PGL у категоріях ПК, моніторів та периферійних пристроїв. Партнерство охопить усі турніри з Counter-Strike 2 та Dota 2, які проходитимуть упродовж наступних десяти місяців.

Єдині стандарти для сцени та тренувань

Партнерство між PGL та ASUS Republic of Gamers має на меті уніфікувати технічні умови на всіх етапах проведення турнірів. Компанія ROG забезпечить головні сцени й тренувальні зони однаковим обладнанням, сформувавши для учасників єдине технічне середовище.

Для кіберспортивних івентів обрано монітор ASUS ROG Strix XG248QSG Ace. Завдяки часу відгуку 0,1 мс і частоті оновлення до 610 Гц пристрій покликаний гарантувати максимальну швидкість реакції — фактор, що часто визначає результат вирішальних моментів матчу.

Генеральний директор PGL Сільвіу Строї зазначив, що співпраця дозволяє привести організацію турнірів у відповідність до сучасних технічних стандартів кіберспорту. За його словами, стандартизація моніторів ROG Strix допоможе забезпечити командам однакові умови відображення на кожному заході та дасть змогу повністю зосередитися на грі.

Таким чином, PGL стала другим турнірним оператором цього року, який уклав партнерство з ASUS ROG. Раніше, 9 лютого, бренд продовжив співпрацю з BLAST у межах підтримки сезону BLAST Premier.

Back To Top