Ericsson та Microsoft інтегрували передові технології 5G у Windows 11 для спрощення безпечного підключення корпоративних ноутбуків. Оновлення вбудовує керування 5G на основі штучного інтелекту, що дозволяє ІТ-командам автоматизувати підключення та забезпечувати масове застосування контролю на основі політик.
Про це одна з компаній оголосила на своєму сайті.
Рішення поєднує Microsoft Intune з Ericsson Enterprise 5G Connect, хмарною платформою, яка контролює якість мережі та оптимізує продуктивність. Підприємства можуть змінювати постачальників послуг та автоматично застосовувати внутрішні політики підключення.
Windows 11 та Ericsson спрощують 5G та безпечні корпоративні ПК
ІТ-відділи можуть дистанційно надавати eSIM-картки, надавати пріоритет мережам 5G та забезпечувати безпечні профілі на всіх ноутбуках. Автоматизація зменшує ручне налаштування та забезпечує послідовну відповідність вимогам у різних місцях та в різних постачальників послуг.
Компанії стверджують, що інтеграція усуває давні перешкоди для впровадження ПК, підключених до стільникового зв’язку, включаючи складність та фрагментоване управління. Пілотні проєкти для кількох ринків передували комерційній доступності в Сполучених Штатах, Швеції, Сінгапурі та Японії.
Додаткові запуски заплановані на 2026 рік в Іспанії, Німеччині та Фінляндії. Керівники обох компаній описують співпрацю як крок до створення корпоративних пристроїв, готових до використання штучного інтелекту, з безпечним та постійним підключенням.
