Кіберспортивна компанія RTS, яка належить Qiddiya City, тепер повністю володіє серією Evolution Championship Series (Evo) — найбільшим і найпрестижнішим у світі турніром з файтингів.
Після того як Sony та NODWIN Gaming повністю вийшли з проєкту, спільнота FGC задається питанням, які наслідки матиме ця остання зміна для майбутнього Evo.
У серпні 2025 року NODWIN Gaming, колишній співвласник Evo, став мажоритарним акціонером після придбання частки Sony. Тоді компанія заявила:
«Ми продовжимо чудову роботу [Sony Interactive Entertainment] і шануватимемо спадщину всіх, хто зробив Evo тим, чим він є сьогодні, одночасно відкриваючи двері для нового покоління, щоб воно відчуло дух турніру».
Наступного місяця стало відомо, що Qiddiya City, масштабний мегапроєкт Саудівської Аравії, придбав RTS, яка управляє Evo.
«Ця подія відкриває шлях для встановлення нових висот у розвитку Evo та реалізації прагнень спільноти файтингів», — зазначив головний стратегічний директор Муханнад Алдавуд у LinkedIn.
Зараз компанія RTS, що належить Qiddiya City, повністю володіє серією Evo.
З виходом NODWIN Gaming та Sony, компанія RTS, що належить Qiddiya City, отримала повний контроль над брендом та подіями серії Evolution Championship Series (Evo).
Генеральний директор Стюарт Со пообіцяв зберегти «цінності та ідентичність» турніру, інвестуючи у розвиток спільноти FGC і співпрацю з розробниками. Хоча присутність саудівських компаній у кіберспорті викликає суперечки, невідомо, як це вплине на Evo: можливе розширення на нові ринки, повернення ігор на турнір та зміни у форматах майбутніх заходів, зокрема Evo Japan та Evo Vegas.
