Головна сторінка » 3DMAX зазнала збитків майже на $1 млн через шахрайство з боку партнера
3DMAX зазнала збитків майже на $1 млн через шахрайство з боку партнера

3DMAX зазнала збитків майже на $1 млн через шахрайство з боку партнера

Французька кіберспортивна організація 3DMAX стала жертвою шахрайства, через що зазнала фінансових втрат на суму, близьку до семизначної.

Генеральний директор клубу, Стефан Понс, в інтерв’ю Lasource.gg повідомив, що аферу здійснив колишній партнер організації — ще до того, як він офіційно очолив компанію. За його словами, інцидент спричинив не лише серйозні фінансові втрати, а й суттєві структурні проблеми всередині клубу.

3DMAX бореться з наслідками шахрайства та гарантує виплати гравцям

Генеральний директор Стефан Понс не розкрив ані точну суму, ані ім’я колишнього партнера, відповідального за шахрайство. Завдяки своєму фінансовому досвіду він зміг виявити підозрілі операції в організації та заморозити її рахунки, щоб уникнути подальших збитків.

Понс підтвердив, що всі доходи команд були втрачено, включно з призовими від турнірів та доходами від наліпок на великих турнірах. Наліпки у великих турнірах Counter-Strike мають ключове значення для екосистеми шутера, адже Valve розподіляє 50% доходу від капсул між 32 командами, що беруть участь у турнірі.

«Незадовго до мого призначення ми стали жертвами шахрайства, скоєного колишнім партнером організації», – зазначив Понс. «Триває судовий процес, сума збитків становить шестизначну, майже семизначну суму. Разом із власником ми зобов’язалися відшкодувати гравцям 100% втрат. Ми переглядаємо всі доходи, щоб забезпечити команді повну підтримку та необхідні ресурси».

Окрім компенсації збитків, Понс додав, що 3DMAX близька до вирішення ситуації та незабаром планує поділитися позитивними новинами щодо стабілізації фінансів.

Back To Top