Ninjas in Pyjamas звільняють усіх співробітників у Швеції та переносять операційну діяльність до Абу-Дабі, де розташована їхня глобальна штаб-квартира. Причиною став п’ятирічний контракт з урядом Об’єднаних Арабських Еміратів, повідомляє Expressen.
Гравців складу з CS2 уже намагалися переконати переїхати до Абу-Дабі, однак вони категорично відмовилися. За їхніми словами, розвиватися на професійній сцені там значно складніше, ніж у Європі.
Водночас шведський офіс, за наявною інформацією, збережуть — його використовуватимуть переважно для проведення буткемпів перед турнірами.
Організація Ninjas in Pyjamas протягом останніх двох років поступово переносила дедалі більше своїх операцій до Абу-Дабі. Це відбувається в межах п’ятирічної угоди з урядом Об’єднані Арабські Емірати, яка передбачає значне фінансування діяльності клубу в регіоні. Загальна сума контракту становить близько $48–49 мільйонів.
У коментарі для видання генеральний директор NIP Group Хічам Шахін повідомив про можливі зміни в структурі компанії.
«Наразі ми переглядаємо окремі елементи нашої операційної моделі в межах ширшої міжнародної діяльності. Цей процес передбачає заплановані коригування, що стосуються певних посад і функцій. Остаточні рішення ще не ухвалені, і відповідні процедури тривають. Водночас ми й надалі підтримуємо наявні кіберспортивні об’єкти та заходи як складову нашої операційної структури», — зазначив Шахін.
Він також додав, що з поваги до співробітників компанія утримується від коментарів щодо індивідуальних кадрових питань. Попереду — переговори з профспілкою.
