ENCE офіційно призначила Алексі «allu» Джаллі новим головним тренером свого складу з Counter-Strike після відходу Джорджа «Whitey» Вайта.
Для allu це повернення до ENCE, з якою він був пов’язаний понад п’ять років упродовж трьох окремих періодів з 2013 по 2022 рік. Під час свого останнього етапу в клубі фінський ветеран, який раніше виступав за FaZe Clan та OpTic Gaming, допоміг команді здобути два престижні титули та дійти до фіналу мейджора, перш ніж той склад припинив існування.
Останній офіційний матч allu провів у квітні цього року. Тоді його команда CSDIILIT поступилася ENCE у гранд-фіналі Elisa Open Finland Season 12.
Повернення до ENCE стало для allu особливою подією. У своїй заяві він зазначив, що саме в цій організації пов’язані одні з найяскравіших моментів його кар’єри в Counter-Strike.
За словами фіна, робота головного тренера стане для нього новим викликом. Він визнав, що ще має багато чому навчитися в новій ролі, але з ентузіазмом дивиться на майбутню роботу та сподівається передати команді свій багаторічний досвід виступів на найвищому рівні.
В ENCE також повідомили, що нинішній склад, який у квітні був сформований на базі академічної команди, продовжує проходити етап оцінки. Відтепер allu братиме активну участь у цьому процесі. Наразі команда посідає 143-тє місце у світовому рейтингу.
Нагадаємо, навесні ENCE повністю перебудувала свій Counter-Strike-проєкт, зробивши ставку на розвиток фінської сцени та просування молодих місцевих талантів. Саме в межах цієї стратегії академічний склад було підвищено до основної команди.
Поточний склад ENCE:
- 🇫🇮 Алексі «millert» Лехтопуу
- 🇫🇮 Теему «teme» Корва
- 🇫🇮 Нікі «Cliqq» Кіннунен
- 🇫🇮 Генрі «HENU» Юлілегто
- 🇬🇪 Гіоргі «Schwarz» Гахокідзе
