Студія, яка розробила відомий шутер Ready or Not, підтвердила, що зіткнулася з масштабною хакерською атакою. Кіберзлочинці викрали мільйони файлів, включаючи вихідний код і консольні збірки гри. Команда розробників Void Interactive ще не оприлюднила точну інформацію про втрату даних. Поки вони не можуть підтвердити, чи відбувся витік особистих даних гравців та співробітників.
Відповідно до зображень і вмісту файлів, наданих журналістам, злам стався в березні. Тоді невідомі зловмисники вилучили понад 4 ТБ даних з ірландської ігрової студії. Крім вихідного коду багатокористувацького симулятора, схожого на SWAT, викрадені дані також включали збірки для гри, яка працює на PlayStation 5, PS4, Xbox Series X/S і Xbox One.
З моменту випуску в ранньому доступі у 2022 році Ready or Not була доступна лише на ПК, де вона зібрала безліч гравців у Steam завдяки жорсткій атмосфері та напруженим сценаріям. Оглядачі називали гру найкращим тактичним шутером із часів SWAT 4.
Нещодавно гравці Ready or Not почали скаржитися на помилки. Повідомляється, що в грі вони стали з’являтися все частіше. Пов’язаний цей факт із викраденням даних під час злому чи ні, розробники поки не коментують.
