Головна сторінка » У доповненні The War Within видалять людський расовий пасив
У доповненні The War Within видалять людський расовий пасив

У доповненні The War Within видалять людський расовий пасив

Доповнення The War Within до World of Warcraft вийде 3 листопада і, як виявилося, у ньому буде видалено один з найвідоміших расових пасивів

Пасивне уміння людської раси – одне за найвідоміших пасивних умінь. Безліч гравців, що створювали людського персонажа, робили це з метою отримання пасиву “Дипломатія”. Расовий пасив «Дипломатія» дозволяв персонажам отримувати додаткову репутацію під час роботи з усіма фракціями в грі. Тобто людські персонажі піднімали репутацію набагато швидше, ніж будь-яка інша раса в World of Warcraft. І тепер це уміння буде видалено з гри. 

Ці зміни викликані впровадженням нової системи Warband. Раніше говорили розробники уже наголошували, що люди мають завелику перевагу над іншими расами. Вони прокачуються швидше, завдяки 10% баффу від расового пасиву

Новина, про видалення основного людського пасиву з World of Warcraft неприємно вразила шанувальників гри. Вони вважають, що варто тоді прибирати усі пасиви повністю, а не тільки один через велику кількість переваг. У тому й сенс расових пасивів, щоб дати конкретній расі перевагу в чомусь.

Повернутись до верху