Головна сторінка » OG перемогла Team Liquid на групповому етапі Elite League Season 2
OG перемогла Team Liquid на групповому етапі Elite League Season 2

OG перемогла Team Liquid на групповому етапі Elite League Season 2

OG виявилася сильнішою за Team Liquid у напруженому матчі групового етапу Elite League Season 2 по Dota 2. Протистояння завершилося з рахунком 2:1 на користь OG.

Наступний матч Team Liquid відбудеться проти beastcoast 30 липня. У свою чергу, OG змагатиметься з 1WIN того ж дня.

Турнір Elite League Season 2 проходить з 25 липня по 4 серпня в Лімі, Перу. Команди змагаються за призовий фонд у розмірі $800 тисяч.

Повернутись до верху