Головна сторінка » Гравці CS2 виявили експлойт, що дозволяє перейти в команду ворога
Гравці CS2 виявили експлойт, що дозволяє перейти в команду ворога

Гравці CS2 виявили експлойт, що дозволяє перейти в команду ворога

У грі Counter-Strike 2 (CS2) виявлено новий баг, за допомогою якого гравці можуть перейти в команду ворога на початку раунду. Експлойт був продемонстрований контент-мейкером Flyo на його особистому каналі в Telegram. Там же він залишив докладну інструкцію з використання вразливості та попередив про можливі наслідки, включаючи бан акаунту.

За словами Flyo, експлойт працює виключно на публічних серверах без урахування рейтингу. Щоб переметнутися на бік суперника, необхідно після респауна змінити сторону, використати бинд із заздалегідь збереженими командами, а потім знову змінити сторону.

Команди для бінда такі:

bind “c” “pickup_groundweapon 49; pickup_groundweapon 9; pickup_groundweapon 7; pickup_groundweapon 81; pickup_groundweapon 82; pickup_groundweapon 83; pickup_groundweapon 43;” pickup_groundweapon 43.

При правильному виконанні алгоритму гравець формально вважатиметься учасником протилежної команди, зберігаючи початкову модель персонажа та точку спауна. Flyo зазначив, що такий боєць буде невразливий, але зможе атакувати своїх колишніх тиммейтів, за що інші гравці можуть отримати тимчасовий бан у матчмейкінгу.

Раніше датамайнер Максим Gabe Follower Полєтаєв повідомив про приховані зміни в останніх оновленнях для CS2. Він припустив, що Valve могла розпочати роботу над посиленням античиту у зв’язку з подібними випадками експлойтів у грі.

Повернутись до верху