Головна сторінка » LMBT знову очолив MOUZ у ролі тренера
LMBT знову очолив MOUZ у ролі тренера

LMBT знову очолив MOUZ у ролі тренера

Організація MOUZ повідомила про повернення Сергія “lmbt” Бежанова, який знову займе посаду тренера молодіжного складу MOUZ NXT.

«Щасливий повернутися додому, і роботи вистачає з першого дня», — написав lmbt у соцмережі X. Він також зазначив, що наразі шукає капітана-командувача (IGL) для MOUZ NXT: «Якщо ви молоді та готові взяти на себе таку відповідальність на старті кар’єри у клубі з великою історією — пишіть мені».

Для українського тренера це вже другий прихід у MOUZ: з 2016 по 2019 рік він працював із основним ростером команди і здобув із нею чотири трофеї.

Після того як lmbt залишив MOUZ, він спробував себе на тренерських посадах у різних командах, серед яких були HellRaisers, TITANS, Monte та нещодавно Inner Circle. Втім, окрім перемоги Monte на ESL Challenger Jönköping 2023, серйозних здобутків його колективам досягти не вдалося.

Тепер 37-річний українець повертається, щоб очолити академічний склад, де наразі залишився лише один гравець — Адріан “xelex” Вінче, який з вересня 2024 року не провів жодного офіційного матчу, зафіксованого на HLTV. З останнього оновлення складу минуло чимало часу — востаннє зміни трапилися ще в березні. Тоді Бріміра “Blick” Біргіссона та Нікі “Cliqq” Кіннунена перевели на лаву запасних, а Георгія “Jorko” Мітева клуб продав у CPH Wolves.

Посаду головного тренера lmbt займає замість Тобіаса “TOBIZ” Тео, який залишив MOUZ NXT, аби очолити HEROIC після того, як Ету “sAw” Саха перейшов до G2.

Back To Top