Головна сторінка » Українські кіберспортсмени дали коментарі щодо останніх подій на сцені
Українські кіберспортсмени дали коментарі щодо останніх подій на сцені

Українські кіберспортсмени дали коментарі щодо останніх подій на сцені

У випуску “Неоднозначне Шоу Live” до прямого етеру доєдналися представник ENCE Віктор sdy та гравець Fnatic fear, які поділилися своїми оцінками та думками щодо мейджору та поточних ситуацій в командах, в яких вони грають.

Серед цікавих моментів ефіру fear прокоментував виліт Fnatic з StarLadder Budapest Major. За його словами, команді прикро, що вона так і не змогла продемонструвати всі напрацювання, які готувала до турніру.

«Шкoдa, що ми не показали все, над чим працювали. Я дійшов висновку, що в нас дійсно скілова команда — це очевидно. Але нині значно більше вирішує індивідуальне виконання, аім. Ми підготували багато нових речей, але навіть не встигли їх застосувати, бо швидко вилетіли», — зазначив він.

Fear також розповів, що KRIMZ уже певний час вивчає українську мову.

«Через Duolingo чи інший застосунок — не знаю точно. Але щоранку він приходить з новим словом і реально старається. Каже, що українська для нього складніша за російську, але він не здається», — поділився гравець.

За словами fear, це стало вже майже звичкою: протягом близько року KRIMZ щоранку демонструє нові слова і дедалі краще розуміє розмови українською між хлопцями в команді.

sdy поділився коментарями про актуальні виклики на сцені CS2

sdy окреслив своїх фаворитів мейджора, зазначивши, що найбільш очевидним претендентом на перемогу він вважає FURIA.

«FURIA — явний фаворит. NAVI зараз демонструють хорошу гру, але я не впевнений, що їм вдасться показувати такий самий рівень проти справді сильних суперників», — пояснив він.

Також sdy прокоментував вихід Monte на ESL Pro League Season 23. За його словами, матч проти FUT був непростим, адже суперник перебуває у відмінній формі.

«Було доволі складно, бо FUT зараз дуже сильні. Monte грають добре, ми теж мали проти них матчі. Вони загалом демонструють збалансований CS і вибудовують якісну систему. Можливо, FUT були трохи виснажені безперервними LAN-турнірами», — зазначив гравець.

Окремо sdy висловився про майбутнє ENCE після невдалого сезону. Він підтвердив, що організація не планує залишати Counter-Strike.

«ENCE точно продовжать працювати в CS. Ймовірно, будуть певні зміни або перебудови, але поки немає конкретики. Можемо залишитися в цьому ж складі, але головне — ENCE налаштовані надалі рухатися в Counter-Strike», — підсумував він.

Back To Top