Головна сторінка » apEX став новим амбасадором ZOWIE у Counter-Strike
apEX став новим амбасадором ZOWIE у Counter-Strike

apEX став новим амбасадором ZOWIE у Counter-Strike

Бренд ігрової периферії ZOWIE оголосив про партнерство з французьким професійним гравцем у Counter-Strike — apEX.

У межах співпраці чотириразовий чемпіон Major долучиться до процесу розробки продуктів компанії, надаючи фідбек і ділячись власним баченням як один із найуспішніших інгейм-лідерів у Counter-Strike. Партнерство, про яке повідомили 14 лютого, також передбачає участь apEX у спортивно-наукових тестуваннях. Їхня мета — допомогти вдосконалити периферійні пристрої, що використовуються професійними гравцями на топових турнірах у різних дисциплінах.

Варто зазначити, що це співробітництво відрізняється від звичної стратегії бренду, який раніше здебільшого укладав угоди з кіберспортивними організаціями та їхніми складами. Зокрема, 9 січня ZOWIE оголосила про партнерство з північноамериканською організацією ENVY, ставши її офіційним партнером із моніторів.

Після анонсу співпраці apEX подякував ZOWIE та зізнався, що «дуже радий» розпочати партнерство з брендом.

Останніми роками ZOWIE активно впроваджує інновації у свою кіберспортивну лінійку. Зокрема, у червні 2025 року компанія відкрила лабораторію кіберспортивної науки, де застосовує принципи спортивної науки для вдосконалення периферії для професійних гравців.

Back To Top