Головна сторінка » Fnatic оголосила Fulllife своїм офіційним партнером з професійного спорядження
Fnatic оголосила Fulllife своїм офіційним партнером з професійного спорядження

Fnatic оголосила Fulllife своїм офіційним партнером з професійного спорядження

Fnatic оголосила про партнерство з французьким брендом вуличного одягу Fulllife.

Тепер бренд став офіційним партнером британської кіберспортивної організації з питань професійної форми, розробляючи та постачаючи футболки, які носять її команди, що змагаються в кількох кіберспортивних змаганнях.

Fnatic стала четвертою кіберспортивною організацією, яка об’єднала зусилля з Fulllife, приєднавшись до Karmine Corp та Team Heretics у своєму партнерському портфоліо. Співпраця розпочнеться з того, що Fnatic одягне нову футболку на VCT Champions Paris, починаючи з 12 вересня.

Окрім нових футболок, Fulllife випустить капсули з мерчем під брендом Fnatic. Бренд ще не розкрив подробиць щодо випуску першої капсули.

«Партнерство з Fnatic знаменує собою захопливий розділ для Fulllife», – сказав Александр Мальш, засновник Fulllife. «Їхня відданість досконалості та невпинний дух змагання ідеально відповідають продуктивності та інноваціям, які ми вкладаємо в кожну майку».

Партнерство з брендами одягу залишається сферою зростання в індустрії кіберспорту. У липні T1 уклала партнерство з Disney для запуску лімітованої лінійки одягу та ексклюзивних аксесуарів.

Останні зміни Fnatic у 2025 році

В останні місяці Fnatic продовжувала укладати нові партнерські угоди з новими та існуючими брендами. У липні організація уклала угоду з торговою платформою DLSM, що стало першим кроком останньої в індустрію кіберспорту.

У серпні Fnatic Gear об’єднала зусилля з Sony INZONE, їхнім брендом обладнання, який тепер працює під назвою INZONE.

Окрім партнерських відносин, Fnatic змагається в кількох кіберспортивних іграх, включаючи Counter-Strike 2, League of Legends та VALORANT.

Команда VALORANT є однією з найкращих у регіоні EMEA та претендує на перемогу на VCT Champions Paris. Напередодні турніру колишній гравець Лео «Leo» Джаннессон розлучився з організацією після понад року відсутності, посилаючись на проблеми зі здоров’ям як на фактор, що спонукав його до рішення піти з кіберспорту.

Back To Top