Fnatic оголосила, що перед сезоном 2026 року розірвала контракт з данським гравцем Counter-Strike 2 (CS2) Бенджаміном «blameF» Бремером. Окрім підтвердження його відходу, британська кіберспортивна організація підписала контракт з Павлом «Maden» Бошковичем як новим фрагером.
Fnatic повідомила, що підписання контракту з Maden є частиною «системи», яку організація будує для досягнення успіху в майбутніх турнірах. Вона додала, що визначила «необхідність переходу до більш проактивного, орієнтованого на вхід і агресивного стрільця», щоб досягти успіху в поточній мета-грі Counter-Strike 2.
Maden приєднується до команди після семимісячної роботи в Zero Tenacity, під час якої він брав участь у кількох значних турнірах рівня 2 і 3. Наприкінці грудня 2025 року стрілець грав за Ninjas in Pyjamas як тимчасова заміна, вигравши Roman Imperium Cup III.
«Це було стратегічне рішення організації, оскільки ми намагаємося повернутися на трасу в гонці VRS», — сказав Патрік Сеттермон, співвласник Fnatic. «Такі рішення ніколи не бувають легкими, але ми віримо, що ця зміна дає команді найкращу можливість рухатися вперед, підвищити наш рівень у 2026 році та залишитися вірними системі, яку ми будуємо на довгострокову перспективу».
blameF сам попросив організацію fnatic продати його — але причина, по якій він це зробив, ніяк не пов’язана з колишніми тімейтами.
Maden дебютує у складі Fnatic на закритих кваліфікаціях BLAST Bounty Season 1 2026, які розпочнуться 13 січня. Як 18-та команда у посіві, вона вступає в турнір без винагороди.
Склад fnatic тепер:
- 🇺🇦 Родіон «fEAR» Смик
- 🇺🇦 Дмитро «jambo» Семера
- 🇸🇪 Фредді «KRIMZ» Йоханссон
- 🇺🇦 Микита «jackasmo» Скиба
- 🇲🇪 Павло «Maden» Бошкович
- 🇱🇻 Мікс «Independent» Сіліньш (тренер)
