Головна сторінка » Gaimin Gladiators повертаються до CS з колишнім складом W7M
Gaimin Gladiators повертаються до CS з колишнім складом W7M

Gaimin Gladiators повертаються до CS з колишнім складом W7M

Команда Gaimin Gladiators оголосила про завершення підписання контракту з бразильським складом, відомим як ex-W7M. Ця новина знаменує повернення канадської організації до простору Counter-Strike через сім місяців після розриву зі своїм датським складом, головними гравцями якого були Ніко “⁠nicoodoz⁠” Тамджіді та Фредрік “⁠roeJ⁠” Йоргенсен.

Бразильська команда шукала новий дім з травня, коли W7M вирішила залишити гру, посилаючись на «значні проблеми з прибутковістю та стійкістю» для організацій, які не беруть участі в найбільших турнірах.

Команда, капітаном якої є колишній учасник paiN та Legacy Габріель “⁠NEKIZ⁠” Скенато, наразі посідає 24-те місце в рейтингу Америки. Перший офіційний виступ за Gaimin Gladiators відбудеться на FERJEE Rush, LAN-турнірі за участю 16 команд, запланованому на 27-30 вересня, з призовим фондом понад 27 000 доларів.

«Кваліфікуватися на цей мейджор дуже складно, але ми всі дуже реалістичні та думаємо про мейджор у Кельні», – сказав головний тренер Жоао «⁠horvy⁠» Хорват в інтерв’ю Dust2 Brasil.

«Звичайно, ми хочемо кваліфікуватися на нинішній мейджор, але ми знаємо, що це складно, і добре, що немає тиску, тому ми граємо більш розслаблено».

Новий склад команди Gaimin Gladiators виглядає наступним чином:

  • 🇧🇷 Габріель «⁠NEKIZ⁠» Шенато
  • 🇧🇷 Джонатан «⁠JOTA⁠» Вілліан
  • 🇧🇷 Бруно «⁠shz⁠» Мартінеллі
  • 🇧🇷 Бруно «⁠b4rtiN⁠» Камара
  • 🇧🇷 Лукас «⁠bsd⁠» Луан
  • 🇧🇷 Жоао «⁠horvy⁠» Хорват (тренер)
Back To Top