Німецька кіберспортивна організація G2 повідомила про продовження співпраці з Микитою “HeavyGod” Мартиненком — гравець підписав новий багаторічний контракт із клубом.
23-річний ізраїльтянин приєднався до складу G2 у січні 2025 року після переходу Ніколи “NiKo” Ковача до Falcons. Відтоді він закріпився в ролі стабільного опорного гравця, демонструючи середній рейтинг 1,15 за підсумками 280 зіграних карт.
За час його перебування в команді G2 регулярно проходить на великі турніри, найчастіше зупиняючись на стадії плей-оф або ж у кроці від вирішальних матчів групового етапу.
Попри період домінування Team Vitality, колектив усе ж зумів здобути кілька важливих титулів. Зокрема, G2 виграли BLAST Open London 2025, де у напруженому гранд-фіналі з рахунком 3:2 обіграли команду Дена “apEX” Мадесклера, а HeavyGod був визнаний MVP турніру. Також команда додала до свого активу трофей на Stake Ranked Episode 1 незабаром після підписання Гая “NertZ” Ілуза.
Склад команди:
- 🇮🇱 Микита “HeavyGod” Мартиненко
- 🇧🇦 Неманя “huNter-” Ковач
- 🇮🇱 Гай “NertZ” Ілуз
- 🇪🇸 Альваро “SunPayus” Гарсія
- 🇸🇰 Матуш “MATYS” Шімко
- 🇫🇮 Еету “sAw” Саха (coach)
