Головна сторінка » Організація OG відправляє на лаву запасних гравця arrozdoce
Організація OG відправляє на лаву запасних гравця arrozdoce

Організація OG відправляє на лаву запасних гравця arrozdoce

Рафаель «arrozdoce» Вінг більше не входить до основного складу OG. Клуб повідомив про переведення португальського кіберспортсмена до запасу, завершивши його майже дев’ятимісячний етап у команді.

Рішення було ухвалене напередодні старту другого сезону BC.Game Masters Season 2, який проходитиме з 21 по 24 травня. На турнірі OG виступить у групі, де після зняття Passion UA залишилося лише чотири учасники. Суперниками колективу стануть Betclic, Metizport та Rebels. Інша ж група турніру збере шість команд.

Наразі OG не розкрила ім’я гравця, який тимчасово закриє вакантне місце у стартовій п’ятірці на найближчому турнірі. За інформацією команди, анонс нового гравця очікується вже найближчими днями.

Кінець етапу для Arrozdoce в OG після невдалого сезону

Для arrozdoce це рішення стало ще одним непростим етапом у кар’єрі. Після яскравого періоду в SAW у 2024 році португалець так і не зміг повернути ту ж форму ані в Ninjas in Pyjamas, ані вже пізніше в OG.

У сезоні 2026 року його середній рейтинг склав 1.02, тоді як сама команда продовжувала втрачати позиції у рейтингу Valve. Єдиним помітним успіхом колективу за останні місяці став вихід у фінал Roman Imperium Cup VI, що лише ненадовго покращило становище складу.

Зараз OG перебуває лише на 72-й сходинці регіонального рейтингу. До такого падіння призвели ранні вильоти з BC.Game Masters Championship та Roman Imperium Cup VII, через що команда також залишилася без путівки на IEM Cologne Major.

Після змін у складі OG команда виглядає так:

  • 🇸🇪 Олле “spooke” Грундстрем
  • 🇸🇪 Адам “adamb” Онгстрьом
  • 🇩🇰 Каспер “cadiaN” Мьоллер
  • 🇫🇷 Александр “bodyy” Піанаро (оренда з 3DMAX)
  • 🇫🇷 Ламбер Пріжан — тренер
  • 🇵🇹 Рафаель “arrozdoce” Вінг — переведений на лаву запасних
Back To Top