Рафаель «arrozdoce» Вінг більше не входить до основного складу OG. Клуб повідомив про переведення португальського кіберспортсмена до запасу, завершивши його майже дев’ятимісячний етап у команді.
Рішення було ухвалене напередодні старту другого сезону BC.Game Masters Season 2, який проходитиме з 21 по 24 травня. На турнірі OG виступить у групі, де після зняття Passion UA залишилося лише чотири учасники. Суперниками колективу стануть Betclic, Metizport та Rebels. Інша ж група турніру збере шість команд.
Наразі OG не розкрила ім’я гравця, який тимчасово закриє вакантне місце у стартовій п’ятірці на найближчому турнірі. За інформацією команди, анонс нового гравця очікується вже найближчими днями.
Кінець етапу для Arrozdoce в OG після невдалого сезону
Для arrozdoce це рішення стало ще одним непростим етапом у кар’єрі. Після яскравого періоду в SAW у 2024 році португалець так і не зміг повернути ту ж форму ані в Ninjas in Pyjamas, ані вже пізніше в OG.
У сезоні 2026 року його середній рейтинг склав 1.02, тоді як сама команда продовжувала втрачати позиції у рейтингу Valve. Єдиним помітним успіхом колективу за останні місяці став вихід у фінал Roman Imperium Cup VI, що лише ненадовго покращило становище складу.
Зараз OG перебуває лише на 72-й сходинці регіонального рейтингу. До такого падіння призвели ранні вильоти з BC.Game Masters Championship та Roman Imperium Cup VII, через що команда також залишилася без путівки на IEM Cologne Major.
Після змін у складі OG команда виглядає так:
- 🇸🇪 Олле “spooke” Грундстрем
- 🇸🇪 Адам “adamb” Онгстрьом
- 🇩🇰 Каспер “cadiaN” Мьоллер
- 🇫🇷 Александр “bodyy” Піанаро (оренда з 3DMAX)
- 🇫🇷 Ламбер Пріжан — тренер
- 🇵🇹 Рафаель “arrozdoce” Вінг — переведений на лаву запасних
